Barion Pixel

Cégünk

Fapadlózó – melegburkoló

területre munkatársakat
keres Budapesten!

A munka NEM kell hogy szenvedés legyen! Nálunk nem csak egy klassz munkát és kiemelkedő fizetést, de egy új életstílust is találsz.

 A megemelkedett munkák száma miatt,

újra kinyitottuk a kapukat!

Nem érzed jól magad  a jelenlegi munkahelyeden, mert a főnököd…

  • Kontrollmániás
  • Diktatórikus
  • Rugalmatlan
  • Elzárkózik minden
    változástól
  • Nem fejleszt
  • Lassan cselekszik
  • Lassan dönt
  • Rosszul fizet

Ne tűrd, hogy alkalmazottként te legyél a főnök mindenese

Gyere el hozzánk egy interjúra és tapasztald meg, hogy lehet ezt másképp is.

Ezt tudjuk nyújtani neked

Ha csatlakozol hozzánk, hazánk egyik meghatározó, nagy szakmai múltra visszatekintő, budapesti parkettázási szakkivitelező cégeként a következőket nyújthatjuk részedre:

Megbecsüljük a munkád, nem alkalmazottként hanem partnerként kezelünk.

Nálunk fontos vagy, azt akarjuk, hogy jól érezd magad közöttünk és a munkában.

Mindent megteremtünk az ideális munkavégzéshez.

Ritkán van túlóra és hétvégi munkavégzés.

Bejelentett állásod lesz Termelékenységed külön is jutalmazzuk.

Nálunk a törvényben előírt, szabadságot kiveheted, amit természetesen ki is fizetünk, mint ahogy az ünnepnapokat is.

És ha egy ponton tovább akarsz menni, másik munkahelyre majd, eszméletlen jó ajánlólevél lesz, hogy nálunk szereztél gyakorlatot! Nem akarunk szerénytelenek lenni, de tényleg mi vagyunk az egyik legjobb cég.

Árubeszerző – raktáros feladata

Elsősorban ne egy nagy raktárbázisra gondolj, ahol több száz terméket kell kezelned, de azért lesz feladat bőven így is.

A fő munkád az lesz, hogy az üzleti partnereinkhez a munkához szükséges anyagokért és te fogod elvinni azokat a munkavégzés helyszínére a szakembereknek.

Fel tudsz készülni a következő munkákhoz, amikhez ezeket kell el végezni

A fentiekből is kiderül, hogy ehhez a pozícióhoz minimum “B” kategóriás jogosítvány szükséges.

Számítógépet (Word – Excel) tudod használni.

Feladataid lesznek továbbá:

  • Beszerzési terv készítése és végrehajtása
  • Anyagok tárolása
  • Raktáradminisztráció, raktár készlet ellenőrzés szükséges anyagok beszerzése
  • Raktár, valamint a szerszámok és gépek nyilvántartása, rendben tartása

Az árúbeszerző raktáros fontos tagja a parkettázási projektnek, aki gondoskodik arról, hogy a szükséges anyagok időben a helyükön legyenek és rendelkezésre álljanak a munkához.

Művezető – Projectmanager feladata

A folyamatban lévő munkák irányítása és felügyelete, biztosítva ezzel a munkálatok megfelelő minőségét és határidőben történő befejezését.

A burkolatok tervezésében való részvétel, különös tekintettel annak kivitelezhetőségére, figyelembe véve az adott helyszín jellemzőit.

A munkálatok előrehaladásának nyomon követése, az esetleges problémák és nehézségek azonnali megoldása.

A munkavállalók felügyelete, irányítása.

A költségvetési keretek betartása, a költségek optimalizálása.

A megrendelővel és más szakemberekkel való kommunikáció, a munkafolyamatok egyeztetése, és az ügyfél elégedettségének garantálása.

A művezető feladata, hogy a parkettázási munkák során szakmai felügyeletet biztosítson, és minden szükséges lépést megtegyen annak érdekében, hogy a munka minőségi és határidőben történő befejezése biztosított legyen. A munkájával hozzájárul a cégünk által nyújtott magas színvonalú szolgáltatásokhoz és kezeskedik az ügyfelek elégedettségéért.

Miért van szükségünk rád?

Cégünk az idő haladtával egyre kiemelkedőbb fejődésen megy keresztül.

A megnövekedett parkettázási igények kielégítése, és a fejlesztéseink tervszerű megvalósítása megköveteli, hogy a munkatársak kiszolgálása érdekében csapatunk raktárossal bővüljön, illetve munkavégzés ügymenete, helyszíni művezetés segítségével gördülékenyen haladjon , valamint, hogy munkatársaink minél hatékonyabban és szerteágazóbban legyenek képesek ellátni a feladataikat.

Egyre több olyan exkluzív feladatot bíznak ránk, amit csak jól képzett munkatársak bevonásával tudunk megvalósítani.

Ezért raktáros-árubeszerző, művezető-projectmanager és fapadlózó melegburkoló pozícióban keresünk, főként Budapest területére, hosszú távra (határozatlan időre) kollégákat bejelentett, alkalmazotti munkaviszonyba.

Kik vagyunk?

Társaságunk a Révész ’94 Kft. (Luxus Fapadló) hazánk egyik meghatározó, nagy szakmai múltra visszatekintő parkettázási szakkivitelező, parkettaápolási és karbantartási tanácsadó vállalkozása.

Büszkék vagyunk rá, hogy egyike vagyunk azon építőipari cégeknek, akik az egyik legnagyobb tapasztalattal bírnak az építőipar és azon belül is a parkettázás területén.

Valljuk, hogy megoldhatatlan problémák nincsenek, kizárólag megoldásra váró, a siker ígéretét hordozó feladatok, kihívások léteznek.

Révész Gyula a cég vezetője az évek során külföldön (Ausztria, Németország, Hollandia, Dánia, és az Amerikai Egyesült Államok) szerzett tapasztalatait itthon kamatoztatva számos referenciát és elégedett ügyfeleket tudhat magáénak.

Miért imádnak nálunk dolgozni a munkatársaink?

Azért, mert támogatjuk a személyes céljaikat.

Azért, mert nálunk nincs műszigor, egész nap megy a viccelődés, de ettől még hatékonyak vagyunk.

Azért, mert tudásanyagaink minőségét illetően piacvezetők vagyunk – büszkeséggel tölt el minket, ahogy Ügyfeleink nyilatkoznak rólunk.

A munka technikai paraméterei a következők

Munkavégzés helye: Többnyire Budapesten, de vannak munkáink vidéken és külföldön is.

A munkaidő: Te oszthatod be az idődet szabadon.

Jogviszony: Bejelentett alkalmazotti állás.

Fizetés: Alapbér tapasztalattól, tudástól függően, ezen felül teljesítménybérezés.

Ezt várjuk el tőled

Ahhoz, hogy be illeszkedj a “Luxus Fapadló” csapatába és velünk tudj dolgozni, fontos, hogy egy irányba nézzünk. Ezért összefoglaltuk számodra, mik azok a jellemzők, amiket benned keresünk.

Szakmai felkészültség

Szakirányú iskolai végzettség
Kéziszerszámok készségszintű ismerete, használata.
“B” kategóriás jogosítvány előny, de nem kötelező (gépjárművet biztosítunk)

Légy önálló

Csapatunkban mindenki motivált, képes megoldani a felmerülő kihívásokat.

Ebből egyenes ágon következik, hogy csak olyan emberekkel akarunk együtt dolgozni akik szintén magas szakmai gyakorlattal rendelkezik.

Légy pozitív

Hiszünk abban, hogy pozitív hozzáállással, hatékony közös munkával sokkal jobb eredményeket tudunk elérni. Így panaszkodás helyett inkább segítünk egymásnak ha elakadunk, hogy minél gyorsabban megoldást találjunk a problémára

Alázattal fordulsz ügyfeleink felé.

Nálunk nagyon fontos, hogy a megrendelőink, ne csak 100%-ig elégedettek legyenek, de hogy a velünk és munkatársainkkal való találkozás is egy teljes egészében pozitív élmény legyen. Udvariasság, előzékenység, a kedvesség elengedhetetlen.

Pontos megbízható, precíz becsületes ember vagy.

Felelősséget vállalsz a tetteidért. Ha esetleg hibázol, hajlandó vagy elismerni és tanulni belőle. Vagy ami még jobb, mersz kérdezni.

Kész vagy tovább tanulni a melegburkoló szakmában.

Ha ez nem így van, nem tudsz hiteles lenni a megrendelőinkkel szemben. Nem baj, ha nem vagy profi, de legyél nyitott a fejlődésre.

Amit leginkább elvárunk az, hogy AKARJ!

Nos, hogy érzed, neked találtuk ki ezt a pozíciót?

Ha igen, akkor ne habozz, jelentkezz most az alábbi űrlap kitöltésével, mielőtt más elhappolja, az orrod elől ezt a budapesti állást!

Mi fog történni a jelentkezés beküldése után?

Miután kitöltötted az űrlapot, és rákattintasz alul a “Jelentkezés beküldése” gombra, egy visszaigazoló oldal fog megjelenni, mely jelzi, hogy a rendszerünk fogadta a jelentkezésed.

Mi hetente egyszer átnézzük az addig beérkezett pályázatokat, és eldöntjük kiket szeretnénk személyes interjúra behívni.
Erről telefonon fogunk értesíteni.

Ha a pályázatod alapján nem tudunk sort keríteni a személyes találkozóra, akkor pedig
e-mailben fogjuk ezt jelezni.

Sikeres elbírálás esetén, következik egy nagyjából 20-30 perces személyes beszélgetés, ahol Te is felteheted minden kérdésed, és persze mi is szeretnénk téged megismerni.

Ha ezen a beszélgetésen, kölcsönösen úgy ítéljük meg, hogy “egymás tenyerébe tudunk csapni” , akkor akár másnaptól munkába állhatsz.

Természetesen, ha köt az előző munkahelyeden a felmondási idő,ezt figyelembe fogjuk venni.

Ha további információra lenne szükséged, hívd ezt a számot:
+36 20 931 0813